Androkolik Forum

Tam Görünüm: galaxy ace 2 hafiza sorunu
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Ace 2 ye hafiza karti takiyorum data li oyunlari hafiza kartinin icine atiyorum calismiyor yardimlarinizi bekliyorum simdiden tskkurler
(12-10-2013 23:20)winchester Yazılan: [ -> ]Ace 2 ye hafiza karti takiyorum data li oyunlari hafiza kartinin icine atiyorum calismiyor yardimlarinizi bekliyorum simdiden tskkurler

Sanırım oyununa göre değişiyor. Genelde android/obb içine atılması gerekiyordu.

Nexus 4 ile gönderildi.
Obb yede atiyirum ama olmuyor orneğin fifa 14
(12-10-2013 23:45)winchester Yazılan: [ -> ]Obb yede atiyirum ama olmuyor orneğin fifa 14

Google Play Store dan direk indirip denediniz mi?

Nexus 4 ile gönderildi.
Play storeden indirince bilnmeyen bir hata olustu diyor indirmiyor androidsad
(12-10-2013 23:51)winchester Yazılan: [ -> ]Play storeden indirince bilnmeyen bir hata olustu diyor indirmiyor androidsad

Sonuna kadar yükleme yapıyor sonra mı hata oluştu diyor? Hafıza ile ilgili bir problem olabilir belki.

Nexus 4 ile gönderildi.
Sonuna kadar yüklemiyo 1.10 gb bos alan var dahili ora dolana kadar yüklüyor sonra hata olustu diyor

(13-10-2013 00:04)winchester Yazılan: [ -> ]Sonuna kadar yüklemiyo 1.10 gb bos alan var dahili ora dolana kadar yüklüyor sonra hata olustu diyor

Oyun 1.27 gb mış. Ondan sanırım. Ayrıca oyunu yapanın firmanın hatası yüzünden büyük ihtimal ile. Normal de apk yı dahili hafızaya diğer kısmı sonradan obb ye indirmesi lazım. Sizin için indirip deneyelim bakalım. Bende ne olacak android-smile

Nexus 4 ile gönderildi.

@winchester

Sorunsuz yüklendi. Siz hafızayı 1.10 dan 1.40 lara çıkarmayı deneyin. Birde hangi hafıza 1.10 gb? Ayrıntılı resim yollarsanız sevinirim.
Sorunu cozdum sd karti dahili hafizaya root lama var ondan yaptim tesekkurler
(13-10-2013 14:41)winchester Yazılan: [ -> ]Sorunu cozdum sd karti dahili hafizaya root lama var ondan yaptim tesekkurler

Geçmiş olsun android-smile Bende silebilirim oyunu o zaman. Yaptığınız işlemleri yazarsanız başkaları da faydalanır. Kolay gelsin.

Nexus 4 ile gönderildi.
Referans Adresler