Androkolik Forum

Tam Görünüm: TABLETİM ÇÖKTÜ
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
MERHABA Arkadaşar forumda yeniyim Elimde vestel tablet var  arkadaşım şifreyi unutmuş haliyle reset atacaktım bende wipe data reset işte recoveryden girdim ama android resmi kaldı öylede içinde ! işareti var kırmızı öyle kaldı ne kapanıyor ne acılıyor diyorumkı tablete odinden rom yuklyeblryiz androidi 4.1.1 androidsad yardımcı olursanız sevinirimm

aynı şekılde hı level tabletim var oda recoverye bile girmiyor arkadaşlar odiinle rom flashlama imkanı vrmı
tonguetonguetonguetonguetonguetongue
vesstel tabletin arkasında ya da kenarlarında bi ufak delik vardır oraya ince birşeyle bas restart yapar eğer gene açılmassa buyuk ihtimalle garantilik olmuştur android-smile
Tabletin tam modeli nedir ?
hlv-t703w cinli tablet sıtesınde bı konu war rom konusu ona baktım yapamadım recoveryde gırmıyr tablet Confused lutfen yardım
hlv-t703w bende cinlitablet ten hlv-t703 yazılımını indirip yükledim. Tam yükledi program usb burning tool hiçbir sorun yok ekran geldi gitti android simgesi geldi success yazdı tableti kapattı sonra açılmadı bi daha tablet. ses açma+power denedin sadece power denedim işin kötü yanı bilgisayarda görmüyor bilgisayara bağlarken ses açma tuşuna basıyorum hiçbir tepki yok.
Hocam varsa markani oejinal sitesinden yazilim yukle bn bnm piranhayi ole kurtardim.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Cinli tabletin icin pcye usb ile baglamadan once livesuit uygulamasini acin yes diyip gevin img dosyasi istiyicektir ordan tabletinize uygun img dosyasini belirtin sonra usb ile baglarken ses kisma tusuma basili tutun livesutten tepki gelene kadar cekmeyin daha sonra yes diyip bitmesini bekleyin cihazi orjinal romuna dondurmus olacaksiniz.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
@androkolik hocam konu yanlis yere acilmis

Sent from OPPO Forums Mobile
Taşındı

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Referans Adresler