Androkolik Forum

Tam Görünüm: Artık Counter Strike Android Telefonlarda Kapıştıracak!
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Bilgisayarlarda oyun tarihini değiştiren Half-Life serisinin takım olarak savaşabildiğimiz popüler oyun Counter Strike, Android telefonlara multiplayer desteğiyle geldi.

Valve‘nin en popüler oyunlarından, milyonların takım halinde birbirleriyle savaşmasına imkan tanıyan ve Android içinAPK dosyası yayınlanan Counter Strike, şimdi de mobil dünyasını fethetmeye hazırlanıyor.
SDLash3D ekibi tarafından oldukça başarılı bir şekilde uyarlanan CS 1.5, şimdilik sadece Wi-fi ağınızdaki kişilerle olmak üzere multiplayermodunda oynama imkanı da sunuyor.

1. Öncelikle xashdroid-release.apk dosyasını indirerek telefonunuza kurun.
2. İkinci aşama olarak ise buradan CS veri dosyalarını indirerek, zip dosyasının içerisindeki/xash klasörünü telefonun ana dizinine kopyalayın. Yani, ana dizinde /xash/cstrike klasöründe olacak dosyalar.
Bu kadar. Artık Android telefonunuzda CS oynayabilirsiniz. Eğer oyunu açmada, multiplayer için servera bağlanmada problem yaşarsanız, aşağıdaki videodan faydalanabilirsiniz. Videonun açıklamalarında bir çok bilgi de yer almaktadır.


Not: Alıntırdır
s5830i de denedinmi sanmıyorum ama androidsad
Denenmedi malesef
Indirdim denedin kasmadab guzel calisti.Ama galeride oyun resimleri ve muziklerde oyun sesleri var.Kisacasi bir apk veya data li apk olmadan tavsiye etmem yuklemesi emek istiyor

LG-D682TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Eline sağlık. Net üzerinden multiplayer desteği gelirse haberimiz olsun
Multiplayer destegi var diye biliyorum hocam
(30-11-2015 23:00)ISooNI Yazılan: [ -> ]Multiplayer destegi var diye biliyorum hocam
Sadece wi-fi ağınızdaki kişiler ile denmiş? Ben denemedim android-smile
Referans Adresler