Androkolik Forum

Tam Görünüm: CLASH OF CLANS HİLE LAZIM
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Arkadaşlar selamûn aleyküm
Bana clash of clans için farketmez hile lazım. 
Cihazında root yok maalesef. 
Bildiğiniz hile varsa paylaşırsanız sevinirim 
Teşekkürler 

@androkolik 
@vaterfa 
@emre38
@senemir
Bilgim yok malesef. Biliyorsun oyun oynamıyorum android-smile
root yoksa bilgisayardan bot kurabilirsin, deger degistiren bot lardan yok clash of clans icin
@androkolik unutmusum hocam

@vaterfa pc bozuk ya maalesef.

Neyse sağolun hepiniz
@Kingsley52

Telefonun rootlu olmasi şart hile için.

Xmodgames ile yapabilirsin ama
Tas hilesi falan degil.Xmodgames clash of clans yazarak ne hileleri oldugunu gorebilirsin.

LG-G3 kullanılarak gönderildi.
@Kingsley52 Telefon mu değiştin yoksa bir ara rootsuz orijinal kullanıcam telefonu diyodun ondan mı?
@kusaya01 Zenfone laser 2 aldım

(20-11-2015 23:02)senemir Yazılan: [ -> ]@Kingsley52

Telefonun rootlu olmasi şart hile için.

Xmodgames ile yapabilirsin ama
Tas hilesi falan degil.Xmodgames clash of clans yazarak ne hileleri oldugunu gorebilirsin.

Eywallah senemir suan root düşünmüyorum
bilir misin hiç clash oynamadım Big Grin yardımcı olamayacağım kusra bakma yeni telefonun da hayırlı olsun
@Kingsley52

Hayırlı olsun. Bir biz kaldık herhalde Ace'la Big Grin
(21-11-2015 23:28)kusaya01 Yazılan: [ -> ]@Kingsley52

Hayırlı olsun. Bir biz kaldık herhalde Ace'la Big Grin
hayırlısı olsunBig Grin
Ben suan bot kullaniyorum gercekten fazlasiyla ise yariyor. Hile istiyorsanda hile var fakat server direk hileli yani hilelilerle beraber oynuyorsun tadi cikmiyor
@emre38
@kusaya01 sağolun

@ISooNI peki kullandığın bot la ne gibi değişiklikler oluyor
@Kingsley52 bot kullaninca ganimet kasarsin yani bot kendi kendine birlik basar altini.cok olan koyleri bulur saldiririr gece biraksan bota sabaha kadar 4 milyon altin kasar
(28-11-2015 13:32)ISooNI Yazılan: [ -> ]@Kingsley52 bot kullaninca ganimet kasarsin yani bot kendi kendine birlik basar altini.cok olan koyleri bulur saldiririr gece biraksan bota sabaha kadar 4 milyon altin kasar
Telefon icin bot var mi
(09-12-2015 22:09)Kingsley52 Yazılan: [ -> ]
(28-11-2015 13:32)ISooNI Yazılan: [ -> ]@Kingsley52 bot kullaninca ganimet kasarsin yani bot kendi kendine birlik basar altini.cok olan koyleri bulur saldiririr gece biraksan bota sabaha kadar 4 milyon altin kasar
Telefon icin bot var mi
Evet var ama ROOT istiyor maalesef :/

Referans Adresler