Androkolik Forum

Tam Görünüm: sarki indirme
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
arkadaslar en cok dinlenen yeni cikan vs kategorilerde kendi siralamasi olan programdan dinleyebilecegimiz ve programdan direk indirme olan uygulama biliyo musunz ?
Bende ariyorum böyle bi uygulama biraz arastirdim ama bulamadim Confused

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Varda Samsung için uyumlu değil çoğu googleplay da bir bakin ben zamanında bulamadım uyumlu

Discovery cihazımdan gönderildi
Eskiden vardi en cok diye siralamiyodu ama youtubedan video cekip mp3 olarak indiriyodu. Arayuzu kendinindi youtubun sitesine girip de kasmiyodu. Arsivi yotubdan aldigi icin sarkinin cikmmasi gibi bir durum yoktu. G.p. teliften surekli kaldirip duruyodu direndi baya 5-6 kez tekrar yukledi uygulamayi en sonunde pes etti gelistirici Big Grin

Adi muzik dinle indir di galiba boyle biseydi heralde pek hatirlamiyorum. Tam adini bilmeden apk bulmak zor zaten bikac sitede var apksi zor buluyodum ben. Apksini bulabilirsen o cok ise yarayan bir programdi. Yada ben de ariyim bulirsam koyarim buraya.

Benzeri programlar var hala g.p de ama hepsinun bir sirunu var hicbirini begenmiyorum ben android-smile

Sent from OPPO Forums Mobile
bence tubemate iyidir Big Grin
direk indirme icin tubidy gayet iyi dusuk mb ile indiiriyo da dedigim gibi bi uygulama lazim iste mesela ttnet muzik gibi ama ucretsizinden :-)
Tubemate iyide siralama fln yok direk youtubeden indiriyor android-smile

ayenn siralama olani lazim iste
Tubematenin de dosya boyutu çok yüksek ya. Bir şarkı indirdim 2-2 dakikalık 10 mbdı. Big Grin

Bearshare ye bak bi. Hic mibile de denemedim ama pc de kullaniyodum eskiden.

Edit: O da kalkmis galiba g.p den. Yada android 4 ustune diye degismis olabilirler. Onceden bu tele yuklebiliyodu diye hatirliyorum.

(25-02-2015 00:36)kusaya01 Yazılan: [ -> ]Bearshare ye bak bi. Hic mibile de denemedim ama pc de kullaniyodum eskiden.

Edit: O da kalkmis galiba g.p den. Yada android 4 ustune diye degismis olabilirler. Onceden bu tele yuklebiliyodu diye hatirliyorum.

s3 mini kullaniyorum 4+ skinti degil de bearsharedede siralama yok kendin aratip indiriyosn :-)
(25-02-2015 01:03)tehlike63 Yazılan: [ -> ]
(25-02-2015 00:36)kusaya01 Yazılan: [ -> ]Bearshare ye bak bi. Hic mibile de denemedim ama pc de kullaniyodum eskiden.

s3 mini kullaniyorum 4+ skinti degil de bearsharedede siralama yok kendin aratip indiriyosn :-)

Oylemi. Dedigim gibi mobilde denemedim pc de siralamq vardi diye hqtirliyorum androidsad

@androkolik @vaterfa bilginiz var mi boyle bi program var mi daha dogrusu bildiginiz?
muzik sitelerdinde yeni cikanlari en cok dinlenenleri ogrenip ogyoutubeden indirmek iyi bi secenek olabilir bence

vaterfa'nın i8160'ından gönderildi.
Programa Ne Gerek War Kardeş Gidip Youtubdekı Bütün Şarkıkları Linkini Kopyalayp
http://www.youtube-mp3.org Sitesinde mp3 Çevirip İndir Program Felan Ne Gerek War.
Bu Yöntem Bilgisayarlada Oluyordu Mobilde Deniyom Ordada Oluyor.
OkeytoOkeytoOkeytoOkeytoOkeytoOkeyto
Referans Adresler