Androkolik Forum

Tam Görünüm: Internetten Para Kazanmak
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Internette böyle çok yazı var ama hangisine güvenip yapacağımı bilmiyorum. Kolay bir şey var mı ? Çok otururum pcde biraz para kazansam yeter bana telefon alabilmek için.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Oyun yap tutarsa paran olur tutmazsa kazıklanırsın Big Grin
Borsa işi dışında diğer yollar fazla bir mevla kazandırmaz biliyorum
Bazıları YouTube'den kazanabilirsin dediler. Ama video yükleyip kendin yap falan dediler. Bende öyle yapmayı düşünüyorum.

Evet Youtube var doğru android-smile ama dediğin gibi telif hakkı olmayacak.
Ben ufak çaplı web sitesi tasaradım yazın200t tl civarı kazandım sende css js kodlarını php html yi öğrenip yolunu açabilirsin hem bilgi sahibi olmuş olursun hemde maddi olarak gelistirirsin kendini ...daha ileriye tasırsan yuksek rakamlar kazanılabilir öyle reklam izleyerek para kazanma devri kapandı winat9 la beraber Big Grin ama bu aralar youtube adsenseden iyi para kazananlar olmuş ona da göz atabilirsin.
(16-12-2014 23:53)manamana Yazılan: [ -> ]Ben ufak çaplı web sitesi tasaradım yazın200t tl civarı kazandım sende css js kodlarını php html yi öğrenip yolunu açabilirsin hem bilgi sahibi olmuş olursun hemde maddi olarak gelistirirsin kendini ...daha ileriye tasırsan yuksek rakamlar kazanılabilir öyle reklam izleyerek para kazanma devri kapandı winat9 la beraber Big Grin ama bu aralar youtube adsenseden iyi para kazananlar olmuş ona da göz atabilirsin.

O kodları nereden öğrenebilirim hocam ?

(17-12-2014 01:14)0698yunus0698 Yazılan: [ -> ]
(16-12-2014 23:53)manamana Yazılan: [ -> ]Ben ufak çaplı web sitesi tasaradım yazın200t tl civarı kazandım sende css js kodlarını php html yi öğrenip yolunu açabilirsin hem bilgi sahibi olmuş olursun hemde maddi olarak gelistirirsin kendini ...daha ileriye tasırsan yuksek rakamlar kazanılabilir öyle reklam izleyerek para kazanma devri kapandı winat9 la beraber Big Grin ama bu aralar youtube adsenseden iyi para kazananlar olmuş ona da göz atabilirsin.

O kodları nereden öğrenebilirim hocam ?

O kodlama işini öğrenmek o kadar kolay bir durum değil kaldı ki php den bahsediyorsun css zaten basit birşey web tasarımı hiç kolay birşey değil zaman ve emek ister öyle hazır siteleri editleyip yapmak ile olmaz sen en iyisi bir iş bul çalış öğrenci isen anketorluk yap part time öyle bilgisayardan para kazanma devri bitti oturarak.

Sıfırdan php kodlamak zor tabi ama internetten kodları toparlayıp iyi seyler yapılabilir ogrenmek icin boş bir index acıp internetten buldugun basit kodlarla gelistirilebilir.tabi bunun icin sunucu lazım.
Zormuş ya o zaman. En iyisi ben YouTube'la uğraşıyım güzel projeler düşünüyüm.

(17-12-2014 14:00)manamana Yazılan: [ -> ]Sıfırdan php kodlamak zor tabi ama internetten kodları toparlayıp iyi seyler yapılabilir ogrenmek icin boş bir index acıp internetten buldugun basit kodlarla gelistirilebilir.tabi bunun icin sunucu lazım.

İnternetten kod toplayıp çok birşey yapamazsın yanlız onun için bayağı uğraşmak şart dediğim gibi youtube falan para kazandırmaz twich.tv den belki oyun tanıtımları yaparak para kazanabilişin belki oda

(17-12-2014 15:28)darknessksk Yazılan: [ -> ]
(17-12-2014 14:00)manamana Yazılan: [ -> ]Sıfırdan php kodlamak zor tabi ama internetten kodları toparlayıp iyi seyler yapılabilir ogrenmek icin boş bir index acıp internetten buldugun basit kodlarla gelistirilebilir.tabi bunun icin sunucu lazım.

İnternetten kod toplayıp çok birşey yapamazsın yanlız onun için bayağı uğraşmak şart dediğim gibi youtube falan para kazandırmaz twich.tv den belki oyun tanıtımları yaparak para kazanabilişin belki oda

Ben 200 tl topladım paypalla youtube olayındada fazla bilgim yok ama kazananlar var bu yolla şimdi aklıma geldi vds alıp turbobite oyun film müzik uplayarak forumlarda paylasılabilir indirme basına para veriyor turbobit bu da bi secenek olabilir
Ama Turbobite de kredi kartı numarasını vermek lazım değil mi ?
uğraşma zamanına yazık
(18-12-2014 02:52)Kaya95i Yazılan: [ -> ]uğraşma zamanına yazık

Sağol hocam önerin için ama zamanımın çoğu bilgisayarda geçiyor. Bir şey yaptığım yok bali bunu yapayım belki yapabilirim.
Referans Adresler