Androkolik Forum

Tam Görünüm: okul tableti reset attım
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
arkadaşlar kardeşimın okul tabletine reset attım  ve kullanıcı adı şifre istedi nasıl açabılırım ? veya şifreyi nerden ögrenirim
Ekran fotograi atabilirmsin ?
(02-12-2014 22:50)AndroMonster Yazılan: [ -> ]Ekran fotograi atabilirmsin ?
kardeş yok çalışmıyo kullanıcı adı şifre yazıp kalıyor
Reset dedigin yeniden baslatma mi format mi anlamadim

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
(02-12-2014 23:03)ytahay1907 Yazılan: [ -> ]
Ekran fotoğrafı, yani "ekranın fotoğrafı". İlla o telefondan olcak değil. Başka bir telefondan da çekilebilir.
(02-12-2014 23:19)kusaya01 Yazılan: [ -> ]
(02-12-2014 23:03)ytahay1907 Yazılan: [ -> ]
Ekran fotoğrafı, yani "ekranın fotoğrafı". İlla o telefondan olcak değil. Başka bir telefondan da çekilebilir.
Aynen
umursamıyor arkadaş bi foto bile atmıyor
(03-12-2014 15:45)oray05 Yazılan: [ -> ]umursamıyor arkadaş bi foto bile atmıyor
Günahını alma çocuğun girememiştr belki foruma zamanı olmamıştır.
tablet okulan verildiyse ya tab4 yada tab10 dur biti tab 10 bende var katlrdesime vermislerde bana hediye etti ben recorvery den reset attim kac kere isim yaziyom kendi ismimi direk giriyo kuruluma
@ytahay1907 şimdi şarjı %10 a kadar felan düşür recoveryde tutarsan çabuk biter şarjı otg tak usb tak ve animatıon deki general mobile yazısının g sinin altına hemen altına bas yani ama sürekli bas devamlı bas art arda 1-2 saniyelik de olsa pil kullanımı gözükür sarj az oldugu icin ve usb hata ayıklama acık olur ac usb hata ayıklamayı ve mobogenieden 2.22 sürümüydü galiba araştır mobogenieden root at sonra snappea dan cihaz yonetimi ve güncelleyici yi sil cihaz yonetimi yoksa mdm dir büyük ihtimal onu silersin.bende de var rootlu ordan biliyorum Big Grin wifiye bağlandıysan şifre tc bölümünde tekrar format at .bağlanmadıysan yukardakileri yap
Bence kardesine sor ...sifre olmamasi gerekiyor onda ...mmodel marka ne
arkadaşlar yeni foruma katıldım konu açamadım en az iki mesaj olması gerektigini olması lazım bende böyle yazayım dedim sur anafen dersaneisnin vermiş oldugu tablet bari marka model t0710518 rom yüklerken ekran aniden gitti şu anda hiç açılmıyor bide usb aygıtı tanımıyor uyarısı sürekli alıyorum bilgisayara takınca yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşk
(03-01-2015 23:12)krexlan Yazılan: [ -> ]arkadaşlar yeni foruma katıldım konu açamadım en az iki mesaj olması gerektigini olması lazım bende böyle yazayım dedim sur anafen dersaneisnin vermiş oldugu tablet bari marka model t0710518 rom yüklerken ekran aniden gitti şu anda hiç açılmıyor bide usb aygıtı tanımıyor uyarısı sürekli alıyorum bilgisayara takınca yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşk

İnternetten orjinal romunu indir kur.

tablet açılmıyor rom yüklemeyi RK V1.5 Tool yapıyorum ama ondence tableti tanıtmam lazım bilgisayara ondada usb aygıt tanımıyor hatası alıyorum
(03-01-2015 23:42)krexlan Yazılan: [ -> ]tablet açılmıyor rom yüklemeyi RK V1.5 Tool yapıyorum ama ondence tableti tanıtmam lazım bilgisayara ondada usb aygıt tanımıyor hatası alıyorum

Tabletinin marka modelini yazarak arat mutlaka bisi cikar.Oradaki denilenleri yaparsin buyuk ihtimal orjinal rom dosyasi verir yaparsin sen kardesim arastir biraz android-smile

Sayfalar: 1 2
Referans Adresler