Androkolik Forum

Tam Görünüm: Fatih Projesi E Tab-4
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhaba öncelikle foruma yaklaşık 1 aydır giremiyorum okuldan dağıtılan tabletle ilgili şoyle bir sorunum var bir arkadaş general mobile e Tab-4 için düzenlenmis system.img hazırlamıs tablet ismini build. proptan felan değistirmis bende uyguladım fakat Canlı duvar kağıtları seceneği yok okuldaki başka bir arkadaşın tabletinden bende canlı duvar kağıtlarının apk sını aldım systeme attım düzgünce attı fakat yüklenmiyor yüklediğimde bu uygulama yüklenmedi diyor ayrıca nova launcherda baktıgımda Canlı duvar kağıtları seçeneği yok Yardım ederseniz sevinirim Big Grin Big Grin Big Grin @androkolik @Power @Batuhann Big Grin
sistem uygulamasini öyle atamazsn önce rot at daha sonra system app installer ile yükle
root var zaten systeme root browser ile düzgün attım

@tehlike63 yükledim app installer ile ama yine bişe yok
@irfancan344 system app installerle dedim ayni seyden mi bahsediyoruz bahsettigim bu
http://www.datafilehost.com/d/f84dc137
(19-11-2014 21:38)irfancan34 Yazılan: [ -> ]root var zaten systeme root browser ile düzgün attım

@tehlike63 yükledim app installer ile ama yine bişe yok

İzinleri verdin mi?

Bide o apk zaten varsa silip tekrar yukle bazen kopyalandi gozukuyo ama kopyalanmiyo ustune. Bende geneldr boyle oliyo. Ustune atmiyorum once silip sonra atiyorum.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
@kusaya01 düzgün şekilde kopyalanıyor silip de kopyaladım birde izinleride verdim
@tehlike63 evet doğru program düzgünce yüklendi diyor fakatgoogle playden bi tane canlı duvar indirdiğimde duvar kağıdını ayarlayamıyorum seçenek gelmiyor.
(20-11-2014 18:18)irfancan34 Yazılan: [ -> ]@kusaya01 düzgün şekilde kopyalanıyor silip de kopyaladım birde izinleride verdim
@tehlike63 evet doğru program düzgünce yüklendi diyor fakatgoogle playden bi tane canlı duvar indirdiğimde duvar kağıdını ayarlayamıyorum seçenek gelmiyor.

Bilmiyorum o zaman. Bide zip yapip flashla aklima baska birsey gelmiyor.

Root browser de cok hata oluyor root explorer ile yap birdr

Kardeş bi ara bende canlı duvar kagıtlarını uygulama yoneticisinden yanlıslıkla devre dışı bırakmıştım bi bak istersen devre dışı olabilir.
Ayarlar>Uygulama Yöneticisi>Orda Tümü sekmesi var oraya gel en alta in eğer devredışıysa etkinleştir ya da Tümü seçeneğin bi yanında devre dışı bölumude olabilor ordan etkinleştir.

Umarım yardimci olmusumdur
Referans Adresler