Androkolik Forum

Tam Görünüm: Hangi Cyanogenmod Sürümünü Kullanmalıyım?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
sizce ace 2 için en performanlı cm hangi sürüm ?
Resmi sitesinde stabil olanı deneyebilirsiniz. Nightly lerde çıkalı epey olmuş ise onlarda kullanılabilir düzeye gelmiştir sanırım.
Ace 2 için orijinal CM rom bulunmamakta.  maclaw.pl adresinden cm11 indirebilirsiniz.
@mert.ada eski imzamı çalmışsınnn Big Grin
(12-07-2014 03:13)ByRuthLess Yazılan: [ -> ]@mert.ada eski imzamı çalmışsınnn Big Grin
Hadi ya Big Grin Bilmem kuzenim kullanıyordu ondan gördüm değişik gelmişti Big Grin değiştireyim android-smile
aynen benim de eski imzam Big Grin
Tamam yahu kızmayın değiştirdik android-smile
(11-07-2014 21:47)androkolik Yazılan: [ -> ]Resmi sitesinde stabil olanı deneyebilirsiniz. Nightly lerde çıkalı epey olmuş ise onlarda kullanılabilir düzeye gelmiştir sanırım.
kendi sitesinde ace2yi bulamadım. bide videolarda baktım cm11 pek stabil değildi cm10.1 bana stabil gibi geldi sizce onu kullanmalımıyım ?
@RedWater CM 11 şu an daha iyi durumda. Bir dene derim. Beğenmezsen Cm 10.1'e geçersin...
(12-07-2014 11:29)mert.ada Yazılan: [ -> ]@RedWater CM 11 şu an daha iyi durumda. Bir dene derim. Beğenmezsen Cm 10.1'e geçersin...
siz yorumda şu linki verdiniz bana cm11'i indirmem için ' maclaw.pl' burdaki cyanogenmod tarafından yapılan sürümmü yoksa başkaları tarafından yapılan sürümmü ?

şu linktekinimi önerirsiniz yoksa sizin verdiğinizimi ? 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2555021
Biliyorsunuz resmi CyanogenMod yok Ace2 için ve benim telefonum S3 Mini için de. Maclaw orijinal cm'yi başka cihazdan ace 2, s3 mini vb. cihazlara portluyor. Ben şahsen Maclaw'ı öneririm.İyi iş çıkarıyor.
Referans Adresler