Androkolik Forum

Tam Görünüm: [[YARDIM]] LG G PAD 8.3 ROOT ATAMIYORUM.
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
1ay kadardır aldım bu tableti aldığımda Android 4.2.2ydi. Sonra wifiden güncelledim, Android 4.4.2 oldu ama ne yaptıysam ROOT edemedim. Lütfen yardım edin.
Bu linkteki denedim ama beceremedim. (Adb) falan bişeyler yazıyordu anlamadım.

Lütfen birisi yardım etsin Teamviewer versem birisi yapabilirmi?
Frama root'u denediniz mi
Internetten bi Video buldum ve yaptım herkeze çok teşekkürler cyanogenmodda yükledim Big Grin
(27-06-2014 21:34)CyanogenWT Yazılan: [ -> ]Internetten bi Video buldum ve yaptım herkeze çok teşekkürler cyanogenmodda yükledim Big Grin
İzlediğiniz video yu paylaşırsanız tekrar başka sorunu yaşayan arkadaşlara da yardımcı olmuş olursunuz. Bu arada gözüme takıldı. Yanlış hatırlamıyor isem cihazınız 4.4.4 almaya başlamış.
(27-06-2014 23:01)androkolik Yazılan: [ -> ]
(27-06-2014 21:34)CyanogenWT Yazılan: [ -> ]Internetten bi Video buldum ve yaptım herkeze çok teşekkürler cyanogenmodda yükledim Big Grin
İzlediğiniz video yu paylaşırsanız tekrar başka sorunu yaşayan arkadaşlara da yardımcı olmuş olursunuz. Bu arada gözüme takıldı. Yanlış hatırlamıyor isem cihazınız 4.4.4 almaya başlamış.
video ingilizceydi ben kendim video çekceğim bu bir kaç gün işlerim var 2,3 güne eklerim.
Referans Adresler