Androkolik Forum

Tam Görünüm: Cm 10.2 cekmiyor
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Arkadaslar arkadasin telefona cm10.2 unofficial codina yukledim. Imei falan silinmedi ama cekmiyor telefon. Yardimci olursaniz cok iyi olur.
(01-06-2014 15:55)serii Yazılan: [ -> ]Arkadaslar arkadasin telefona cm10.2 unofficial codina yukledim. Imei falan silinmedi ama cekmiyor telefon. Yardimci olursaniz cok iyi olur.
Yüklediğiniz yerin linkini verin bir bakalım. Stabil olmayanlarda şebeke çekmeme sorunu olabilir.
hocam farklı hat deneyın hepmı oyle hep oyleyse rom sorunludur nerden ındırdın lınk at (konu lınkı ındırme degıl) oradan farklı bırılerı bu sorunu yasamısmı yoksa tek sendemı var fıxlerı varmı dıye bakalım ...........................
Arkadas yok simdi daha sonra konu linki atarim. Baska hatla denedim ama olmadi. Arada bi cekiyor gibi oluyo ama geri gidiyo. Yinede sagolun

GT-S5830i cihazımdan gönderildi
Hocam http://wiki.cyanogenmod.org/w/Unofficial_Ports bu siteden 10.2 ve 11 i indirdim (ace 2) ikisindede ayni sorun oldu.

(02-06-2014 13:31)serii Yazılan: [ -> ]Hocam http://wiki.cyanogenmod.org/w/Unofficial_Ports bu siteden 10.2 ve 11 i indirdim (ace 2) ikisindede ayni sorun oldu.

Rom larda böyle bir hata görülmüyor. Kurulum ile ilgili bir sıkıntı olabilir. Tüm wipe ları yapıyor musunuz?

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam wipelerde falan sikinti yok anlamadim gitti. Yazilim uyumsuzlugu vardir diye formatlari yapip denedim olmadi yine.

(02-06-2014 18:07)serii Yazılan: [ -> ]Hocam wipelerde falan sikinti yok anlamadim gitti. Yazilim uyumsuzlugu vardir diye formatlari yapip denedim olmadi yine.

Eskiden benim de başıma geldi böyle sorunlar. Wipe yaparken system wipe da yapın mutlaka. Ayrıca recovery cm nin recovery si olsun. Hatırladığım kadarıyla. Cm yi ve gapps yı yükleyip tekrar cwm ye girince cwm değişiyordu. Sonra tekrar tüm wipe ları yapıp yeni cwm den yüklüyordum ve şebeke sorunu olmuyordu. Öyle ortaya karışık birşeyler yapmıştım yani android-smile Birde offical cm ne aşamada? Onu denediniz mi?
Official denemedim soylediklerini de bi denerim cok sagol. Olmazsa zaten fazla zorlamicam. Arkadasa hepsi boyleymis der gecerim Big Grin

(02-06-2014 20:16)serii Yazılan: [ -> ]Official denemedim soylediklerini de bi denerim cok sagol. Olmazsa zaten fazla zorlamicam. Arkadasa hepsi boyleymis der gecerim Big Grin

android-smile Tamam kolay gelsin.
(02-06-2014 21:11)androkolik Yazılan: [ -> ]
(02-06-2014 20:16)serii Yazılan: [ -> ]Official denemedim soylediklerini de bi denerim cok sagol. Olmazsa zaten fazla zorlamicam. Arkadasa hepsi boyleymis der gecerim Big Grin

Hocam soyle bisey var bide com.android.phone durduruldu hatası veriyo. Sıkıntı bunla alakalı olabilir mi Huh

(03-06-2014 00:05)serii Yazılan: [ -> ]
(02-06-2014 21:11)androkolik Yazılan: [ -> ]

Hocam soyle bisey var bide com.android.phone durduruldu hatası veriyo. Sıkıntı bunla alakalı olabilir mi Huh

onu acilista verir bi tek. a sonra sorun olmaz.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Sürekli veriyor ise ya rom ile kaynaklı yada kurulum yanlış. Başka birşey aklıma gelmiyor. Rom da sıkıntı olsa yazarlardı. Kurulumda sıkıntı olabilir.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(03-06-2014 14:30)vaterfa Yazılan: [ -> ]bunu kurmayı dene http://get.novafusion.pl/?id=1098

Denerim sagol android-smile

Referans Adresler