Androkolik Forum

Tam Görünüm: galaxy ace 2 yi 4.1.2 güncelleyim mi
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
evet orjinal güncelleme var   ayarlar yazılım güncellemesi yeriden güncelleyeyim mi Big Grin
Hayır güncelleme arkadaşım güncellediydi acayip kasıyordu.Ama internette Nova Launcherla biraz kasma azalır diye gördüydüm.
(11-05-2014 21:05)TheYozgat Yazılan: [ -> ]Hayır güncelleme arkadaşım güncellediydi acayip kasıyordu.Ama internette Nova Launcherla biraz kasma azalır diye gördüydüm.
4.1.2 varken  2.3.6 kullanmakta insana garip oluyo güncellenirken internet filen kesilirse noluyo sorması ayıp Big Grin
ace de ben guncellerken yarida felan cok batarya cikarip takiyodum bisi muyodu android-smile androidwink androidwink android-smile
(11-05-2014 21:20)BraveHero Yazılan: [ -> ]ace de ben guncellerken yarida felan cok batarya cikarip takiyodum bisi muyodu android-smile androidwink androidwink android-smile
herkes güncelleme diyo Big Grin  4.1.2  acayip kasıyormul   şimdi traffic racerde  subwayda minecrafya kasmayan telefon kasar güncellemeyim Big Grin
Emin Ace gibi olur android-smile Acayip derken o yönden sen anlarsın android-smile
(11-05-2014 21:28)TheYozgat Yazılan: [ -> ]Emin  Ace gibi olur android-smile Acayip derken o yönden sen anlarsın android-smile
iyi tmm vazgeçtim ne güzel oyun oynuyorken içine etmeye gerek yok Big Grin
bence yap begenmessen intrnetten bulursun android-smile 2.3.6 sini .d
(11-05-2014 22:06)BraveHero Yazılan: [ -> ]bence yap begenmessen intrnetten bulursun android-smile 2.3.6 sini .d
yok uzun bi süre kurcalamıcam odin filen yeni aldım korkuyom Big Grin  gerek yok heyecana aksiyona
4.1.2 kasıyor diye çok yorumlar duydum...

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bence araştırın stabil olan bi cm rom yükleyin 9 10 farketmez Big Grin

edit: http://androkolik.com/forum/showthread.php?tid=3030
bu konuya bi bakın.
(11-05-2014 21:28)TheYozgat Yazılan: [ -> ]Emin  Ace gibi olur android-smile Acayip derken o yönden sen anlarsın android-smile
ahahhahaha  ACE  GİBİ Mİ OLUR  BUGÜN GÜNCELLEDİM  GÜNCELLENMEMİŞ HALİYLE ANTUTU  7100   GÜNCELLENDİKTEN SONRA   8332   GEŞDİ TELEFON HİÇ KASMIYO  ACE 2  HERKES GÜNCELLESİN Big Grin  KİESDEN GÜNCELLEDİM BU ARADA DAHA  GÜVENLİ BENCE
cyanogen i yukle gitsin android-smile

vaterfa'nın 5830i'sinden gönderildi.
Referans Adresler