Androkolik Forum
Google Maps Ownhere - Yazdırılabilir Sürüm

+- Androkolik Forum (http://www.androkolik.com/forum)
+-- Forum: Cep Telefonları Destek ve Paylaşım (/forum-Cep-Telefonlar%C4%B1-Destek-ve-Payla%C5%9F%C4%B1m.html)
+--- Forum: Android (/forum-Android.html)
+---- Forum: Programlar (/forum-Programlar.html)
+----- Forum: GPS & Navigasyon ve Sensör Uygulamaları (/forum-GPS-Navigasyon-ve-Sens%C3%B6r-Uygulamalar%C4%B1.html)
+----- Konu: Google Maps Ownhere (/konu-Google-Maps-Ownhere.html)

1 2

Google Maps Ownhere - androkolik - 28-03-2012 23:05

Highslide JS

Bilgilendirme
Google Maps Ownhere 6.14.1 Kurulum

Not
Bir önceki sürümü kullananlar maps6.14.1-mod-signed.apk dosyasını direk üzerine kurabilir. Sorun yaşayanlar aşağıdaki yöntemi denesin.

1)Eğer telefonunuzda Google Maps var ise titanium backup programı ile Google Haritalar ı bulup veri sil ve kaldır yapın.
2)Titanium Backup programı olmayan BURADAN indirebilir.
3)Titanium backup ile Google haritaları kaldırdıktan sonra BURADAKİ Google Haritaları kuruyoruz.
4)Kurduktan sonra açmadan telefonunuzun uygulamaları yönet kısmından Google Haritaları normal şekilde kaldırıyoruz.
5)Sonra BURADAKİ Google Maps Ownhere 6.14.1'i kuruyoruz.
6)Güle Güle kullanın.

Alternatif olarak aşağıdaki link de verilen dosyayı CWM den yükleyin.
https://www.dropbox.com/s/ar6lh1rhqgjf3m0/maps-6.14.1-mod-cwm-update.zip

Bilgilendirme
Google Maps Ownhere 6.12.0 Kurulum

Not
Bir önceki sürümü kullananlar maps6.12.0-mod-signed.apk dosyasını direk üzerine kurabilir.

1)Eğer telefonunuzda Google Maps var ise titanium backup programı ile Google Haritalar ı bulup veri sil ve kaldır yapın.
3)Titanium backup ile Google haritaları kaldırdıktan sonra BURADAKİ Google Haritalar 6.12.0'i kuruyoruz.
4)Kurduktan sonra açmadan telefonunuzun yugulamaları yönet kısmından Google Haritaları normal şekilde kaldırıyoruz.
5)Sonra BURADAKİ Google Maps Ownhere 6.12.0 kuruyoruz.
6)Güle Güle kullanın.

Bilgilendirme
Google Maps Ownhere 6.11.1 Kurulum
3)Titanium backup ile Google haritaları kaldırdıktan sonra BURADAKİ Google Haritalar 6.11.1'i kuruyoruz.
4)Kurduktan sonra açmadan telefonunuzun yugulamaları yönet kısmından Google Haritaları normal şekilde kaldırıyoruz.
5)Sonra BURADAKİ Google Maps Ownhere 6.11.1 kuruyoruz.
6)Güle Güle kullanın.

Bilgilendirme
Google Maps Ownhere 6.10.0 Kurulum
3)Titanium backup ile Google haritaları kaldırdıktan sonra BURADAKİ Google Haritalar 6.10.0'ı kuruyoruz.
5)Sonra BURADAKİ Google Maps Ownhere 6.10.0 kuruyoruz.
6)Güle Güle kullanın.

Bilgilendirme
Google Maps Ownhere 6.9.0 Kurulum
3)Titanium backup ile Google haritaları kaldırdıktan sonra BURADAKİ Google Haritaları kuruyoruz.
5)Sonra BURADAKİ haritayı kuruyoruz.
6)Güle Güle kullanın.

Google Maps Ownhere 6.6.0
Not:6.6.0 sürümü titanium back-up yedegidir. İçindeki dosyaları titanium backup larinizi aldiginiz klasore atın ve titanium backup ile google haritalar 6.6.0 i bulup geri yükle deyin. Güle güle kullanın.

Google Maps Ownhere 6.5.0

Google Maps Ownhere 6.4.0

Google Maps in Türkiye dahil tüm dünyaya navigasyonu açık olan versiyonudur. Root olarak /system/app içerisindeki google maps i kaldırıp onun yerine bu dosyayı atın ve telefonunuzu yeniden başlatın.

RE: Google Maps Ownhere - androkolik - 31-03-2012 11:53

Google Maps Ownhere 6.5.0 ilk mesaja eklendi.

RE: Google Maps Ownhere - androkolik - 01-05-2012 13:22

Google Maps Ownhere 6.6.0 ilk mesaja eklendi.

RE: Google Maps Ownhere - blovaty - 01-06-2012 08:49

6.7 yükledim ama hala navigasyon aktif değil

Cvp: RE: Google Maps Ownhere - androkolik - 01-06-2012 12:01

(01-06-2012 08:49)blovaty Yazılan:  6.7 yükledim ama hala navigasyon aktif değil

6.7.0 ı ilk mesajdan kaldırdım. Sorunlu sanırım ama 6.6.0 ı kendim kullanıyorum onu deneyebilirsiniz.

RE: Google Maps Ownhere - androkolik - 30-07-2012 13:24

Google Maps Ownhere 6.9.0 ilk mesaja eklendi.

RE: Google Maps Ownhere - androkolik - 08-09-2012 00:05

Google Maps Ownhere 6.11.1 ilk mesaja eklendi.

RE: Google Maps Ownhere - By_Mustafa - 08-09-2012 19:00

Titanium Backup kullanmadan denedim, ama son adımda hata verdi.

X Uygulama yüklenemedi.
Adı aynı olan, farklı imzaya sahip mevcut bir paket zaten yüklü
---------
Benim şöyle bir fikrim var Titanium Backup yerine aynı işi yapıcaki rootsuz çalışacak, Alternatif başka program kullanarak yapılabilir diye düşünüyorum.
neyse baya bi araştırdım falan.. en sonunda Rootsuz olarak 6.4.0 sürümünü çalıştırmayı başardım. http://depositfiles.com/files/t502mt9ol Sadece APK Dosyasını kurmak yeterli
bu oluyorsa son sürümde çalışır üstüne kurmayı falan denedim işe yaramadı.
başka bir çözüm gerek Confused

RE: Google Maps Ownhere - androkolik - 08-09-2012 22:10

root yap kurtul android-smile

RE: Google Maps Ownhere - By_Mustafa - 09-09-2012 02:45

root yapmak istemiyorum
şimdilik beklemede kalıcam , eğer bir çözüm bulursam sölerim.
Google maps ın en sevdiğim tarafı Harita görünümü mükemmel
yakında belki rootsuz apk dosyası hazırlarlar
yada Root en son çare olabilir Confused Big Grin

RE: Google Maps Ownhere - androkolik - 29-09-2012 15:09

Google Maps Ownhere 6.12.0 ilk mesaja eklendi.

RE: Google Maps Ownhere - s.savas - 22-10-2012 20:05

Telefonum rootlu ve titanium backup yüklü fakat yeni haritayı yükleyemedim. Uygulama yüklenemedi diye hata veriyor.

Ynt: RE: Google Maps Ownhere - androkolik - 22-10-2012 20:10

(22-10-2012 20:05)s.savas Yazılan:  Telefonum rootlu ve titanium backup yüklü fakat yeni haritayı yükleyemedim. Uygulama yüklenemedi diye hata veriyor.

Google maps önceden kurulu muydu?

RE: Google Maps Ownhere - s.savas - 22-10-2012 21:21

Evet telefonda maps yüklü. Titanium backup ile maps 6.0.3'ü kaldırdım, ardından dosya yöneticisi ile dahili hafızadaki imzalı dosyayı yüklemek istediğimde yüklenemedi diye hata veriyor fakat şu şekilde yüklemeyi başardım.
İmzalı olan (maps6.12.0-mod-signed) dosyasını cwm'nin menüsünde bulunan install APK ile sorunsuz kurdum.

Ynt: RE: Google Maps Ownhere - androkolik - 22-10-2012 21:39

(22-10-2012 21:21)s.savas Yazılan:  Evet telefonda maps yüklü. Titanium backup ile maps 6.0.3'ü kaldırdım, ardından dosya yöneticisi ile dahili hafızadaki imzalı dosyayı yüklemek istediğimde yüklenemedi diye hata veriyor fakat şu şekilde yüklemeyi başardım.
İmzalı olan (maps6.12.0-mod-signed) dosyasını cwm'nin menüsünde bulunan install APK ile sorunsuz kurdum.

Ok. Eğer sorun çözüldüyse sıkıntı yok android-smile