Androkolik Forum
[SORU] Eskilerden kim kaldı - Yazdırılabilir Sürüm

+- Androkolik Forum (http://www.androkolik.com/forum)
+-- Forum: Cep Telefonları Destek ve Paylaşım (/forum-Cep-Telefonlar%C4%B1-Destek-ve-Payla%C5%9F%C4%B1m.html)
+--- Forum: Tanışma, Kaynaşma, Geyik ve Diğer Konular (/forum-Tan%C4%B1%C5%9Fma-Kayna%C5%9Fma-Geyik-ve-Di%C4%9Fer-Konular.html)
+--- Konu: [SORU] Eskilerden kim kaldı (/konu-SORU-Eskilerden-kim-kald%C4%B1.html)

Eskilerden kim kaldı - İbrahim27 - 23-09-2020 02:41

Evet arkadaşlar neler yapıyorsunuz. Bir gelin muhabbet edelim dedim, umarim eposta bildirimi gider android-smile 

Profiline "uzakta" yazmak vs vardı seviyorum bu mybb sistemini Big Grin

Hatırladığım birkac kisiyi etiketliyorum konuda. Mutlaka hatırlayamadığım da vardır 2-3 senedir aktif değildim forumda.

@gekic43 @gamzekal @Respect60 @bakibaki42 @PowerPerfect @ByRuthLess @NeoNoktaBir

Bi de güneş gözlüklü profil resimli arkadaş vardı Samsunlu ismini unuttum android-smile Sony port rom larin ustadi Big Grin

Ha bir de bieltv romlarini paylaşan arkadaş vardı ara sira kendisiyle kavgalar ederdik onu bile özledim Big Grin

Edit: @ugurgunes seni nasil unuttum be android-smile

RE: Eskilerden kim kaldı - gekic43 - 23-09-2020 23:47

Lise 4 te üniversite sınavına hazırlanacağım diye bıraktım bende forumu, üniversite bitti, 2 yıl geçti üstünden ama galaxy ace ı adam etmeye çalıştığımız günler güzeldi keşke o günkü aktivitesi olsa forumun ????

RE: Eskilerden kim kaldı - All-Star - 27-09-2020 18:47

eheheeey en son 6-7 sene önce kadar ace ile uğraşırken bulmuştum burayı uzun zaman oldu selamlar herkese

RE: Eskilerden kim kaldı - androkolik - 28-09-2020 14:48

Teknolojinin de tadı tuzu kalmadı ki android-smile O yüzden forumun üstüne düşmüyorum artık.

RE: Eskilerden kim kaldı - All-Star - 29-09-2020 03:07

@androkolik bu aralar laptop ve elektrik-elektronik, devre kartları üzerine çalışma yapıyorum. android modlama eskisi gibi değil gerçi artık fayda etmiyor. son zamanlarda devre kartlarını tamir etmek daha rağbette. bilgisayarlar ve devre kartları üzerine paylaşımlara başlasak diye düşünüyorum uzun zamandır gerçi fikir sunuyorum sizlerin takdirine kalmış. @İbrahim27sence ? Big Grin

RE: Eskilerden kim kaldı - İbrahim27 - 03-10-2020 20:25

(29-09-2020 03:07)All-Star Yazılan:  @androkolik bu aralar laptop ve elektrik-elektronik, devre kartları üzerine çalışma yapıyorum. android modlama eskisi gibi değil gerçi artık fayda etmiyor. son zamanlarda devre kartlarını tamir etmek daha rağbette. bilgisayarlar ve devre kartları üzerine paylaşımlara başlasak diye düşünüyorum uzun zamandır gerçi fikir sunuyorum sizlerin takdirine kalmış. @İbrahim27 sence ? Big Grin

dedigin güzel olurdu fakat ben kendimde o enerjiyi bulamıyorum android-smile sen birşeyler paylaşırsan takipçin olurum ama android-smile

(28-09-2020 14:48)androkolik Yazılan:  Teknolojinin de tadı tuzu kalmadı ki android-smile O yüzden forumun üstüne düşmüyorum artık.
Hocam dediğinizi çok iyi anlıyorum malum durumları herkes biliyor anlatmaya gerek yok Big Grin Örneğin telefon fiyatlarına açıp bakarsalar anlarlar demek istediğimi android-smile