Androkolik Forum
Kindle Paperwhite 4 aldım - Yazdırılabilir Sürüm

+- Androkolik Forum (http://www.androkolik.com/forum)
+-- Forum: Tablet Destek ve Paylaşım (/forum-Tablet-Destek-ve-Payla%C5%9F%C4%B1m.html)
+--- Forum: E-Kitap Okuyucular ve E-Kitap Paylaşım (/forum-E-Kitap-Okuyucular-ve-E-Kitap-Payla%C5%9F%C4%B1m.html)
+--- Konu: Kindle Paperwhite 4 aldım (/konu-Kindle-Paperwhite-4-ald%C4%B1m.html)

Kindle Paperwhite 4 aldım - Kaya95i - 25-08-2019 21:48

Merhaba arkadaşlar aradan geçen 3 yılın ardından tekrar döndüm androkolik ailesine M26

Highslide JS

(resim temsilidir)

Şimdilik kindle pw4 hakkında izlenimlerim çok iyi. Keske daha önce alsaymışım dedim
 Simdi foruma girince fark ettim 6 yıl önce konusunu acmisim hatta Big Grin

bkz:
http://www.androkolik.com/forum/konu-SORU-KINDLE-PAPERWHITE-hakkında-düşünceleriniz-nelerdir.html
Şimdi madde madde yazayım ileride resimli incelemesini de yaparım diyorum.
1) Fiyat: 1100 liraya denk geldi kılıf hariç tabii. düz hesap 1200 tl diyelim. 2013-14 te almış olsak üçte bir fiyatına alacaktık ama olsun Big Grin Boylece yeni modeli almış olduk

2) Malzeme kalitesi: Öncelikle arkadaşlar bu cihazların ekranı kessinlikle telefon ekranı gibi değil, çok hassas ve her an kırılacakmis hissi veriyor. O yüzden kılıf şart.

Ürünün çerçeveleri çıkacakmış gibi duruyor, güven vermiyor. Bi de pw4 modeli 30 dk  suya dayanıklı ancak çerçevelerden su alma ihtimali çok yüksek.

Çizikler: ekranda derin çizikler oluşuyor en ufak darbede. Dikkat etmek lazım hem de çok android-smile

Kılıfla seyehat etseniz de kırılır o yüzden bir ajanda kılıf yapmak gerek (youtube da örnekleri var, ben de yaparsam paylaşırım)

3) Kimler almalı? 
Simdi arkadaşlar benim gibi teknolojiye meraklı iseniz bu cihazi kesinlikle seveceksiniz çünkü kitap okuma alışkanlığı olmayan insan bile alabilir, hafifliği, pil ömrü vb avantajları yazmakla bitmez, muazzam birşey. 
Bi kere kitabı yanınızda taşıma olayını bitiriyor. 180 gram ağırlığı, 8 mm inceliği çok iyi. Savaş ve barış serisini almıştım bu yaz. 2 cilt ve 2500 küsür sayfa . kapladığı yeri siz düşünün android-smile 
Hacim olarak da avantajlı.

Sorunuz varsa cevaplarım. Resimli inceleme de yakında gelecek...