Androkolik Forum
En Zor Hadi'nin kazananı ödülünü Paycell'den aldı - Yazdırılabilir Sürüm

+- Androkolik Forum (http://www.androkolik.com/forum)
+-- Forum: Haberler (/forum-Haberler.html)
+--- Forum: Diğer (/forum-Di%C4%9Fer.html)
+--- Konu: En Zor Hadi'nin kazananı ödülünü Paycell'den aldı (/konu-En-Zor-Hadi-nin-kazanan%C4%B1-%C3%B6d%C3%BCl%C3%BCn%C3%BC-Paycell-den-ald%C4%B1.html)En Zor Hadi'nin kazananı ödülünü Paycell'den aldı - deltafx - 30-11-2018 20:24

CanlıBilgi Yarışması Hadi’de geçen haftadan devirle 20 bin TL’ye ulaşan ödülü 1 kişi kazandı. Zor Hadi’nin rekor ödülü, Türkiye’de mobil uygulama üzerinden şimdiye kadar dağıtılan en yüksek meblağ olarak tarihe geçti. Ödül, Türkiye’nin en kapsayıcı ödeme platformu Paycell güvencesiyleyarışmacıya takdim edildi.

 

Türkiye’nin ençok kazandıran fenomen bilgi yarışması Hadi’nin, güçlü Turkcell alt yapısından aldığı destekle düzenlediği ‘Zor Hadi’ gecesinde Türkiye’de bir ilki yaşandı. Mobil uygulamalar üzerinden yapılan yarışmalarda şimdiye kadar dağıtılan en yüksek ödül olan 20 bin TL tek yarışmacı tarafından kazanıldı. Müge Boz’un sunumuyla gerçekleşen yarışmada birbirinden zor 19 soruya cevap veren 485 bin Hadiciden, son soruya 1 kişi ulaşmayı başardı. Finalde sorulan ‘Nobel Ödülleri’nde 216 madalyayla en fazla madalya dağıtılan alan hangisidir?’ sorusuna da ‘tıp’ doğru yanıtını veren ‘acbakumdi’ isimli yarışmacı, iki hafta üst üste devrederek 20 bin TL’ye ulaşan ödülün tek başına sahibi oldu.

 

Para ödülüPaycell güvencesiyle ödendi

 

Türkiye’nin gündemini değiştirenyarışmanın rekortmen kazananı, ödülünü Türkiye’nin ilk ve tek internet kazandıran kartı Paycell güvencesiyle aldı.Paycell’in bu özelliği sayesinde yarışmacı kazandığı ödülün tamamını Paycell kart ile harcadığı taktirde 100GB internet paketi kazanabilecek.

 

Paycelluygulaması banka hesabı açmadan fatura ödeme, para transferi gerçekleştirme kredi kartlarını yükleyerek dijital cüzdan oluşturma gibi kapsamlı bir finansal servis deneyimi sunuyor. Paycell Kart ise ön ödemeli bir alışveriş kartı olarak hizmet veriyor. Paycell Kart kullanmak için sadece telefon numarası yetiyor. Yaş sınırı ve hesap açma zorunluluğu bulunmayan Paycell Kart, içine yüklenilen miktar kadar harcama imkanı veriyor. Paycell, firmalara özel kurumsal çözümlerle e-ticareti de destekliyor ve kredi kartı ya da banka kartı olmayan müşterilere satış yapabilmenin önünü alternatif hizmetlerle açıyor. Böylece mobil cüzdan sayesinde müşterilere güvenli bir e-ticaret deneyimi sunulurken, firmalara potansiyel müşteriler yaratmanın da önü açılıyor.