Androkolik Forum
Antalya Film Festivali TV+’tan Takip Edildi - Yazdırılabilir Sürüm

+- Androkolik Forum (http://www.androkolik.com/forum)
+-- Forum: PC Destek ve Paylaşım (/forum-PC-Destek-ve-Payla%C5%9F%C4%B1m.html)
+--- Forum: Teknoloji (/forum-Teknoloji.html)
+--- Konu: Antalya Film Festivali TV+’tan Takip Edildi (/konu-Antalya-Film-Festivali-TV-%E2%80%99tan-Takip-Edildi.html)Antalya Film Festivali TV+’tan Takip Edildi - Manifest0 - 06-10-2018 12:00

TV+ sponsorluğundaki UluslararasıAntalya Film Festivali rüzgar gibi geçti

Antalya Film Festivali
TV+’tan takip edildi

Türkiye, 55.Uluslararası Antalya Film Festivali’niTV+’tan takip etti. Türkiye’nin dijital televizyon platformu TV+, çok özel röportajları sinemaseverlerle buluşturdu. 7 gün süren festivalde TV+, 20 ünlü ismi röportajlarla ekranlarına taşıdı. Festival boyunca Antalya’nın tüm ilçelerini gezen TV+ Sinema TIR’ı 5 bin Antalyalı’ya sinema keyfi yaşattı. Yapılan özel çekimler ve renkli röportajları dijital ekrandan 500 bin kişi izledi.

Türkiye’nin dijitaltelevizyon platformu TV+’ın ana iletişim sponsorluğunda gerçekleştirilen 55’inci Uluslararası Antalya Film Festivali şölen havasında sona erdi. Türk ve dünya sinemasının en ünlü isimlerini bir araya getiren festivalin coşkusunu izleyicilerle paylaşan TV+, Antalya’dan en özel anları ve röportajları dijital ekranlara taşıdı. TV+, 7 günlük AntalyaFilm Festivali süresince  kişiye mikrofon uzattı. Murat Evgin, Fadik Sevin Atasoy, Tuba Ünsal, Wilma Elles, Mehmet Ali Erbil, Ferzan Özpetek, Hazal Kaya, Özge Özpirinçci ve Fatih Aksoy’un da aralarında bulunduğu 20 ünlü isim TV+ ekranlarına konuk oldu. Ayrıca festival boyunca 500 bin kişi, TV+’ı dijital ekranından takip etti.

 

TV+ sanatı desteklemeyedevam edecek

 

TV+ ile sinema sektörünüsahiplendiklerini belirten Turkcell Dijital Medya ve Eğlence ServisleriDirektörü Barış Zavaroğlu, “Bu kapsamda ulusal ve uluslararası birçok filmfestivalinin sponsoru olduk. 150’nin üzerinde yerli yabancı kanalın yanında 5000’den fazla  film, dizi, çizgi film ve belgeseli kullanıcılarımızla buluşturmakla kalmayıp açık hava film gösterimleriyle de ulusal veuluslararası yapımlara destek veriyoruz. UltraHD kanallarımız, seçkin spor etkinlikleri ve en yeni teknolojik deneyimleri kullanıcılarımıza sunmanın yanı sıra, sinema alanında yaptığımız iş birlikleri ve sponsorluklarla da tüm Türkiye’yi kucaklıyoruz. Sanatı destekleme stratejimizin önemli bir parçası olarak Türkiye’nin ilk ve en köklü film festivali olan 55. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin ana iletişim sponsoru olmanın da gururunu yaşıyoruz” dedi.

 

Cem Yılmaz ile kahkaha dolu anlar

 

55. Antalya Film Festivali’nde film gösterimleri veödül töreninin yanı sıra sinemanın öne çıkan isimleriyle keyifli sohbetler gerçekleştirildi. Festivalde Yaşam Boyu Başarı Ödülü alan Cem Yılmaz, TV+ sponsorluğundaki paneller dizisinin konuşmacıları arasındaydı. Yapımcı, yönetmen ve yazar Ömer Vargı ile birlikte bir söyleşi gerçekleşen söyleşi büyük ilgi gördü. Festivalin son gününde Cem Yılmaz’lı sohbet paneline sinema ve tiyatro oyuncusu Ozan Güven eşlik etti.

 

 

Sinemaseverlere müjde!

 

Yaşam Boyu Başarı Ödülü alan ve sinemada 20’nci yılınıkutlayan Cem Yılmaz’ın Arog, Av Mevsimi, Her Şey Çok Güzel Olacak filmleri, TV+’ta sinemaseverlerle buluşuyor.

 

Festival TIR’ı ilgi odağı oldu

 

TV+ Sinema TIR’ı yedidenyetmişe tüm Antalyalı’ları sinema ile buluşturdu. Festival boyunca tam donanımlı 2 adet TV+ Sinema TIR’ı, Antalya’daki tüm ilçeleri dolaştı 5 bin Antalyalı sinemanın keyfine vardı.

Dünya sinemasının yeni adresi

TV+, gişe rekortmeni filmler, dünyanın takip ettiği diziler ve 77’si HDolmak üzere 150’den fazla canlı TV kanalını kullanıcılarına sunuyor. En çok Ultra HD kanalına sahip platform olan TV+, zengin spor içeriği ve kullanıcıların istedikleri zaman ulaşabildikleri zengin arşivi ile film ve dizi izleme keyfini istediğiniz an istediğiniz yere taşıyor. TV+ yüksek yayın kalitesi, televizyon, cep telefonları ya da tabletler üzerinden kullanım imkanı, yayını 24 saate kadar geriye alabilme özelliğinin yanı sıra izleyicilere 10 saniyelik periyodlarla geri ve ileri alma seçeneği de sunuyor. 3 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunan TV+’ta, kullanıcılar mobil üzerinden günde 63 dakika, ev platformunda ise 9 saat televizyon izliyor.