Androkolik Forum
Haziran'da Dergilik'ten 5 milyon yayın indirildi - Yazdırılabilir Sürüm

+- Androkolik Forum (http://www.androkolik.com/forum)
+-- Forum: Haberler (/forum-Haberler.html)
+--- Forum: Diğer (/forum-Di%C4%9Fer.html)
+--- Konu: Haziran'da Dergilik'ten 5 milyon yayın indirildi (/konu-Haziran-da-Dergilik-ten-5-milyon-yay%C4%B1n-indirildi.html)Haziran'da Dergilik'ten 5 milyon yayın indirildi - deltafx - 10-07-2018 15:32

Türkiye'nin en çok takip edilendijital yayın platformu Dergilik, Haziran’da okuma rekoru kırdı. Dergilik uygulamasından bir ayda tam 5 milyon yayın indirildi. Önceki aya göre Dergilik’ten yayın indirme oranı yüzde 20 arttı. Dergilik böylece 2018’in başından bu yana 26 milyon 450 bin yayını okuyucularla buluşturdu.

 

Türkiye’de öncü bir adımla dijital yayıncılığı başlatanDergilik, Haziran’da okuma rekoru kırdı.

Okuma tutkunlarının en çok takip ettikleri dijital platformolan Dergilik’ten yayın indirme sayısı bir ayda 5 milyonu aştı. Haziran’da 4 milyon 425 bin dergi ve 850 bin gazete okundu. Önceki aya göre ise yüzde 20 artış kaydedildi. Yıl başından bu yana Dergilik’ten toplam 26 milyon 450 bin içerik indirildi. Haziran’da 500 bin kişi daha Dergilik uygulamasıyla tanıştı. Aktif kullanıcı sayısı 1.7 milyonu geçti.

 

Artık yabancı dergiler de raflarda

 

Ülkemizde yayıncılık sektörüne yeni bir soluk getirenDergilik’ten erişilebilen yayın sayısı her geçen gün artıyor. Yerel ve ulusal pek çok yayını tek bir platform üzerinden sunan Dergilik dünyanın en popüler yabancı dergilerini de raflarına taşıdı. 1000’e yakın yabancı dergiyle birlikte, uygulama üzerinden 1400 dergi ve 95 gazete ile toplam 1500’e yaklaştı, online olarak cep telefonu ve tabletlerden okunabilir hale geldi.

 

 

Türk insanına yepyeni bir okuma alışkanlığı kazandıranDergilik’e sosyal medya hesaplarından da ulaşmak mümkün. Dergilik ile ilgili son gelişmeleri sosyal medya hesaplarını takibe alarak öğrenebilirsiniz.