Androkolik Forum
JoyMega | 100Cap | Only Ch | Job Based | New Drop Sistem | Açılış Çok Yakında - Yazdırılabilir Sürüm

+- Androkolik Forum (http://www.androkolik.com/forum)
+-- Forum: Online Oyunlar (/forum-Online-Oyunlar.html)
+--- Forum: Online Oyunlar (/forum-Online-Oyunlar--169.html)
+---- Forum: Silkroad (/forum-Silkroad.html)
+----- Forum: Silkroad Private Serverlar (PVP) (/forum-Silkroad-Private-Serverlar-PVP.html)
+------ Forum: Silkroad Private Server Tanıtımı (/forum-Silkroad-Private-Server-Tan%C4%B1t%C4%B1m%C4%B1.html)
+------ Konu: JoyMega | 100Cap | Only Ch | Job Based | New Drop Sistem | Açılış Çok Yakında (/konu-JoyMega-100Cap-Only-Ch-Job-Based-New-Drop-Sistem-A%C3%A7%C4%B1l%C4%B1%C5%9F-%C3%87ok-Yak%C4%B1nda.html)JoyMega | 100Cap | Only Ch | Job Based | New Drop Sistem | Açılış Çok Yakında - Megalon - 10-01-2018 14:27

Facebook
Web SiteHighslide JS


Highslide JS


Highslide JS


Highslide JSHighslide JS


Beta sürecine katılmanız illaki büyük açılışda bizimle beraber olmanızı gerektirmez,ama betaya katılmanız bize ve size çok şeyler kazandıracak.
Oyun ile ilgili tüm bilgiye sahip olacağınız gibi bizimle beraber oyunu test etme imkanı olacak.Betaya katılmayanlar'dan bir adım önde olacaksınız.
1.BETA UYGULAMASI: Betada sizlere oyunda zor elde edilen öğeleri hediye vereceğiz ve başlangıç 100 Level başlayacak sınırsız Sp ve yetirince Gold verilcektir 5 Gün sürecek
2.BETA UYGULAMASI: Yine tüm öğeleri hediye vereceğiz ama başlangıç leveliniz 1 Lvl olacak Gold açılışda verilen gold kadar olcaktır 5m .Çok önemli tecrübe sahibi olacağınız 2.Betaya katılmanız önemlidir. 5.Gün sürecek
NOT:Toplamda 10 gün Beta olacaktır

Highslide JS


JoyMega ekibi olarak sizlere birkaç günde bitecek basit bir oyun hazırlamadık sizlere bazı önemli bilgiler vermek istiyoruz bunları göz önünde bulundurmanız bunu bilerek oyuna başlamanızı istiyoruz. 
Sizlere gayet başarılı bir oyun hazırladığımızı hiç bir masraftan kaçınmadığımızı 10 gün açık kalacak Betamızda göreceksiniz. 
Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki oyunumuz Drop sistemi üzerine kurulmuştur lakin bildiğiniz üzere Drop sistemli serverlerde Rate zor yapıldığında item düşmez ve sıkıcı bir hal alır Reteyi zor yapalım ama emeğini ortaya koyanlarada bir altarnatif sunalım dedik ve Oyun Goldu elde edenler en son itemlere kavuşsun istedik.2 farklı Coin ile Npc'lerde ekli olan Seal of Sun itemleri alabilceksiniz.
Gold Coin hem Uniquelerden elde edebilir hemde Coin Npcsinden Oyun Goldu ve Coper Coin ile alabilirsiniz.Coper Coinler ise Moblardan elde edilir.
job savaşları kaçınılmaz olan bu sistemde amacımız size eziyet etmek değil bol aktivite içerisinde hoşça vakit geçirmenizdir.Oyun golduna çok fazla ihtiyacınız olacak , çünki nerdeyse her şey Oyun Goldu ile alınmaktadır.


Highslide JS


Sun İtemler 3 Farklı yoldan elde edilir 90-100 arası tüm Moblarda Drop-JoyMega Box-Gold ile npc'den alınan Gold Coin ve moblardan toplanılan Coper coin ile Coper Coinler takasa kapalıdır

[b]NOT: Npc'de Coin ile alınan Seal of Sun itemler bir kaç ay boyunca takasa kapalıdır.Drop'dan elde edilen Sun itemler açıktır.Stalda satışını yapabilirsiniz
Böylece donater insanlar emek verenlerin önüne bir kaç günde geçemeyecektir.[b]

Tabi haklı olarak burada bir soru sorabilirsiniz bizde peşinen cevap verelim.Drop sistemde istediğiniz item düşmeyecektir işinize yaramayan bir itemi stalda satmak golda çevirmek en doğal hakkınız. 

Fakat Coin ile alınan Sun item size lazım olacak bir itemdir satmayacağınız kullanacağınız için stalada koyma gereği zaten duymayacaksınız.
[/b][/b]


Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS


Oyunumuzda sadece 2 Adet Coin bulunmaktadır.
Moblarada drop olarak ekli Coper Coinler her mobdan bir tane düşmektedir takası mümkün değildir.
- Copper Coin; 1-100 arası tüm canavarlardan copper coin toplayabilirsiniz. 
- Gold Coin; Kervandan elde edilecek Oyun Goldu ve Job Uniquelerde drop. Not: Gold Coinler normal uniquelerde ekli değildir


Highslide JSHighslide JS


Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS


JoyMega Box sandığı içerisinden bir çok ürünle birlikde Seal of Moon ve Seal Of Sun itemleride kazanabileceğiniz bir ödül sandığıdır.Drop olarak Moblara ekli olduğu gibi Job ve Str Uniquelerinede eklidir.

JoyMega Box sandığında neler eklidir.


Highslide JS


NOT Sun ve Moon sandıkları JoyMega Box Sandığından şans oranı ile çıkar çıktığında itemi elde etmek için tekrar sandığa tıklamanız gerekmektedir.


Highslide JS


Çok fazla Rütbe Title yapma imkanımız vardır.
Eğer istediğiniz özel Rütbe Titleleri var ise bize facebook sayfamızdan ulaşıp oyun açılmadan önce talepde bulunabilirsiniz ARGO içerikli olmamak şartı ile yapılabilir.
Guild masterleri eğer sizde Guild tag'larına göre rütbe yaptırmak istiyorsanız bize iletin.

ÖNEMLİ NOT: Oyun açıldıkdan sonra istenilen Rütbe Titleler Haftalık bakımlarda yapılabilir bakım harici yapılamaz haftalık bakım günleri harici oyuna Patch yapılmayacaktır.


Highslide JSHighslide JS


Sizleri biraz zengin bir başlangıç bekliyor olacak bu başlangıç da sizleri maximum lvl e ulaştıracak kadar yeterli ürünler mevcut. Free silk olduğu için rahat bir şekilde gold , pot ve diğer ihtiyaçlarınız ile uğraşmak yerine keyfinize bakın ve asıl eğlenceye hazırlanın. 


Highslide JS


- Page olarak 3 sayfa açık.
- Free Silk 10m.
- 5m Gold.
- 1m Free Sp.
- Son olarak 1-10 dg arası Clean itemler +5 Full Blue stadlar (41) 1 Golda Npc'den temin edebilirsiniz.


Highslide JS


Survival Event özel bir buf vereceğimiz eğlenceli bir eventtir
Survival Arena eventinin başlayacağını belirten duyuruyu gördükten sonra tek yapmanız gereken Donwhang şehrinde bulunan teleport üzerinden o bölgeye ışınlanmak olacaktır.Sonrasında peçenizi takıp rakip oyuncularla pvp yapacaksınız İçeride yaptığınız her kill size 10 Point verir her öldüğünüzde 3 puan kaybedersiniz.Kazanmış olduğunuz Point puanları ile Npc'den çok özel bufunuzu alabilirsiniz.


Highslide JSHighslide JS


Battle Arenada Honor buflarınızı elde edebilirsiniz.
Battle arenada kill başına puan gelır.
Bu şekilde sıralamaya göre bufflar üzerinize otomatik olarak gelir. 
Her pazar 23:59'da yenilenir. Akademi açmayı unutmayın. 
Aynı kişiyi günde 3'ten fazla keserseniz puan gelmez


Highslide JSHighslide JS


Her Kill başına almış olduğunuz kupalar size çok değerli ödüller verecektir.


Highslide JS


Oyunumuzda Kervan aktivitesini çok önemsedik çünki oyunda nerdeyse herşeyi oyun Golduna bağladık. Bu oyunda Goldu olmayan kesinlikle Zirveye ulaşamaz.
En başta elde edeceğiniz ürün Seal of Sun itemlerdir, daha sonra Immortal,Astral ve diğer Stoneler'dir ve bunların yanında oyun içerisinde karakterlerinizin daha güçlü hale gelmesi için Npc'de satılan diğer Scrollar'dır
Önce Kervan petlerinden bahsedelim
Oyunda sadece Bir tane kervan peti vardır Donkey F10 dan free silke temin edebilirsiniz.Donkey özellikleri 6m Hız,7 Slot vardır ve 7 slot 5 Yıldız mala eşittir 6 m hız olması sizi korkutmasın Thiefler sizede %150 Moving Speed entegre ettik 7 Günlük Npc'den herkes temin edebilir.
NOT: Job Lvl'e göre JoyMega Box kasabilirsiniz.Haftalık kervan limiti olacaktır. Kastığınız JoyMega Box lar  Her job lvl 7 olduğunda reload yaptığınızda üzerinize JoyMega Box gelecek ve Job Lvl niz tekrar Bire düşecektir.

Bilgi: Phbot oyunda kullanılabilir ancak oto kervan çekemez.Mal alıp satarken sistem bir soru sorar ve soruya doğru cevap verilirse mal alıp satılabilir.


Highslide JS


Togi kervan yolu ile kazancınız ve eğlencenizi arttırın


Highslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JSHighslide JS


Sadece Job Suit ile giriş yapılabilir.
Tüm Serverin Job Suitlerini giyerek bir yerde toplandığınızı düşünsenize işte günün tüm yorgunluğunu atacağınız heyecanın adrenalinizin zirve yaptığı an.
Günün belli saatlerinde Job Arenada spawn olacak uniqueleri katletmeniz ve oyunun en değerli ödüllerini kazanacaksınız
Bu ödüller şunlardır
TL Coin,JoyMega Box,Rütbe Title,Gold Coin


Highslide JSHighslide JS


Job Arenada Spawn olan Uniqeler sırayla STR ve INT olarak çıkacaktır.
Uniqueler Job Temple Uniqueleri ve Arab Uniqelerinden oluşmaktadır.


Highslide JS


Permanent Buff sistemi 20 gün uzatılmıştır bu sistem sayesinde buff teleport olduğunda kaybolmaz hem de süresi uzun hale gelir


Highslide JSHighslide JS


Ek slot olarak Samarkand haritasını Clone yaptık yetersizlik durumunda ekstra eklenebilir.
Not: Samarkand orjinal harita mobları 90+99 moblar ile değiştirildi Clon yapılan harita ise 100 Level moblar ile değiştirildi.


Highslide JSHighslide JSHighslide JS
Highslide JS


Medusa kendi orjinal yerinde spawn olur. Medusa'ya giderken kesilmesi gereken Uniquelerin hp leri düşürülmüş olup çok kısa bir zamanda kesebilceksiniz

Medusa sizlere JoyMega Box - TL Coin - Global - Gold Coin - Adv2 - Sabukun's Jewel - İmmortal Stone kazandıracak


Highslide JS
Highslide JS


Unique Rank her hafta Pazar günü 24:00 sıfırlanır ve ödüller teslim edilir

1. Olana Unique King Rütbesi verilir


Highslide JS


[video=youtube_share;f4b4K1O0fwc]https://youtu.be/f4b4K1O0fwc[/video]NOT Tanıtımda eksiklerimiz zamanla eklenecektir


RE: JoyMega | 100Cap | Only Ch | Job Based | New Drop Sistem | Açılış Çok Yakında - srotanıtım - 28-01-2018 02:15

başarılı