Androkolik Forum
[OYUN] Watch Dogs kısa bir süreliğine ücretsiz! - Yazdırılabilir Sürüm

+- Androkolik Forum (http://www.androkolik.com/forum)
+-- Forum: İkinci El - Sıcak Fırsatlar (/forum-%C4%B0kinci-El-S%C4%B1cak-F%C4%B1rsatlar.html)
+--- Forum: Sıcak Fırsatlar (/forum-S%C4%B1cak-F%C4%B1rsatlar.html)
+--- Konu: [OYUN] Watch Dogs kısa bir süreliğine ücretsiz! (/konu-OYUN-Watch-Dogs-k%C4%B1sa-bir-s%C3%BCreli%C4%9Fine-%C3%BCcretsiz.html)Watch Dogs kısa bir süreliğine ücretsiz! - androkolik - 07-11-2017 16:31

Ubisoft, ilk Watch Dogs oyunu Uplay üzerinden PC oyuncularına ücretsiz olarak sunuyor. Kısa süreliğine ücretsiz olan Watch Dogs'u kütüphanenize eklemek için acele etmelisiniz!


Highslide JS


İlk Watch Dogs oyunu PC oyuncuları için kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Kampanya 13 Kasım'a kadar devam edecek. Bu sürede oyunu bir defa kütüphaneye ekleyenler, ömür boyu erişebilecek.

İlgilenenler Watch Dogs'u ücretsiz olarak bu link üzerinden Uplay kütüphanesine ekleyebilir. Ubisoft'un Twitter üzerinden belirttiğine göre bu ücretsiz hafta sonu etkinliği değil, oyunu 13 Kasım'a kadar aldığınızda sonsuza kadar sizde kalacak.

Watch Dogs 27 Mayıs 2014'te çıkmıştı ve şu anda PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Wii U ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Ubisoft zaman zaman böyle başarılı yapımları ücretsiz sunuyor. Firma daha önce The Crew, Assasin's Creed 3 ve Rayman Classic gibi başarılı yapımları ücretsiz vermişti.MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi