Androkolik Forum
[YENİ ROM/KERNEL VS...] Hydronium ROM SM-P600 - Yazdırılabilir Sürüm

+- Androkolik Forum (http://www.androkolik.com/forum)
+-- Forum: Tablet Destek ve Paylaşım (/forum-Tablet-Destek-ve-Payla%C5%9F%C4%B1m.html)
+--- Forum: Samsung (/forum-Samsung--111.html)
+---- Forum: Galaxy Note 10.1 2014 Edition (/forum-Galaxy-Note-10-1-2014-Edition.html)
+---- Konu: [YENİ ROM/KERNEL VS...] Hydronium ROM SM-P600 (/konu-YEN%C4%B0-ROM-KERNEL-VS-Hydronium-ROM-SM-P600.html)

Hydronium ROM SM-P600 - İbrahim27 - 14-11-2015 11:24

Merhaba arkadaşlar benim Note2 nin ekranı kırılması sonucu bir tablet alayım dedim ama aynı zamanda telefon özelliğide olsun. Benim cihaz Türkiye cihazı olduğuiçin telefon özelliği kapalı olarak geldi. Ben de internette çeşitli sitelerde araştırdım ve SM-P601 e ait firmware'ları cihaza uyumlu olmadığını gördüm. Kısacası elefon özelliğini aktif etmek istiyorsanız Custom ROM yükleyin, cihazınızı riske atmayın.
Ben bu ROM'u kurdum ve telefon özelliği sorunsuzçalışıyor.

Highslide JS

Dikkat: Custom ROM yüklemek cihazınızı garanti dışı bırakır!

Bu ROM Aşağıdaki modeller için uygundur:
  • SM-P600 Based on P600XXUCND3
  • SM-P601 Based on P601XXUCND6
Ekran görüntüleri

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Highslide JS

Ozellikler

Linkler:

Yükleme adımları(yakında türkçesini ekleyeceğim)

Detaylar için kaynak konuya bakınız:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2782580

RE: Hydronium ROM SM-P600 - emre38 - 14-11-2015 13:00

hayırlı olsun elinize sağlık

RE: Hydronium ROM SM-P600 - androkolik - 18-11-2015 00:39

Geçmiş olsun. Hayırlı olsun. Eline sağlık

RE: Hydronium ROM SM-P600 - İbrahim27 - 23-09-2020 03:16

Tablet hâlâ çalışıyor stok rom kurdum android-smile Güzel rom du ancak telefon özelliğine ihtiyacım kalmadığı için stok roma geçtim. Bu arada tablete en son android 4.4  geldi. Tabii youtube , chrome, samsung internet vs en son sürümü kurmaya zorladığı için haliyle hantal kaldı ama birçok tablete hatta notebook a taş çıkarır güzel çalışıyor cihaz.

Tablet konseptini seviyorum ben. Bir ipad alamadık çünkü astronomik fiyatlar çekiyorlar. İlerde de öyle devam edecek sanırım o taraf. Tab s6 geçmeyi düşünüyorum ilerde. Tabii s7 çıktı o ayrı mesele android-smile Ativ tableti vardı samung un. Samsung yine bir hem windows hem androidli tablet çıkarırsa onu da düşünürüm.

Velhasıl kelam güzel romdu güzel tabletti. Eğer halen kullanan varsa arşivimde duruyor rom. İsteyen çıkarsa yazsın yükler link paylaşırım.
Stock rom da var.