Androkolik Forum

Tam Görünüm: çagrı geldgnde flsh yanması
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
arkadaşlar çagri geldgnde flash ı nasıl ynmasıni nasl saglayablrm yardm edeblrmsnz rica etsem
(25-03-2014 21:09)ozan19 Yazılan: [ -> ]arkadaşlar çagri geldgnde flash ı nasıl ynmasıni nasl saglayablrm yardm edeblrmsnz rica etsem

Marketten Flash alerts uygulamasını yükleyin.
yukldm kardsm ama olmadi
(25-03-2014 21:30)ozan19 Yazılan: [ -> ]yukldm kardsm ama olmadi
Uygulamanın içinde aktif etme seçeneği olabilir, aktif etmeyi unutmayın. Belki de ondan olmuyordur.
tst e bsn dyo bsym ama ayarlar fln yok kardşm ya deli oldum yapamadm bi trlu.
Flash Alerts On Call'ı yükle google playden kesin olur.
(25-03-2014 21:54)ozan19 Yazılan: [ -> ]tst e bsn dyo bsym ama ayarlar fln yok kardşm ya deli oldum yapamadm bi trlu.

eğer cyanogenmod kullanıyorsan olmaz malesef .
Flash on call bu programı yükle ben hepsini denedim sadece bu calıstı ve cok stabıl hicbir sorun cıkarmıyor aynı iphone gibi oldu ( programın mor bir simgesi var oradan takıp et )
(26-03-2014 02:19)hakans09 Yazılan: [ -> ]Flash on call bu programı yükle ben hepsini denedim sadece bu calıstı ve cok stabıl hicbir sorun cıkarmıyor aynı iphone gibi oldu ( programın mor bir simgesi var oradan takıp et )

kardsm link atablrmsn rica etsem
(26-03-2014 11:40)ozan19 Yazılan: [ -> ]
(26-03-2014 02:19)hakans09 Yazılan: [ -> ]Flash on call bu programı yükle ben hepsini denedim sadece bu calıstı ve cok stabıl hicbir sorun cıkarmıyor aynı iphone gibi oldu ( programın mor bir simgesi var oradan takıp et )

kardsm link atablrmsn rica etsem
google play store da var bi bakim play store giremiyorum ama yayıncı adı kostadin tonev bunu bulduğunda yükle gercekten sorunsuz
Referans Adresler