Androkolik Forum

Tam Görünüm: Telpa garantili S4
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar. Elimizde 15 günlük i9500 modeli olan Telpa garantili bir S4 vardır. Kutulu garantili. Model 8 çekirdek işlemcili olan modeldir.Siyah renktir. Kurs parası için acil satılıktır. Aldığımız yer 1.200 tl nakit verdi. Vermedik. Aslında telefon o kadar temiz ki telefoncuya verip cihaza yazık olsun istemedik.  İnanmayan arkadaşlar için 1.200 tl veren telefoncunun adresini telefonunu paylaşabilirim. Alıcıya yanında samsung stereo çift kulaklikli  bluetooth kulaklik verilecek. 120 tl değerindedir. Cihazın tüm aksesuarlarına ek olarak tabiki. Lütfen ciddi alıcı arkadaşlar irtibata geçerse sevinirim.
Almayacağım ama merak eden arkadaşlarımız vardır.
İmeisi nasıl ?
(07-07-2013 18:56)power Yazılan: [ -> ]Almayacağım ama merak eden arkadaşlarımız vardır.
İmeisi nasıl ?

Telpa garantili diyor Big Grin
15 haneli android-smile) Ayrica garantili dedim ya android-smile
Pardon . Big Grin
Big Grin önemli değil. .
merak eden arkadaşlarimiz olacaktir fiyat nedir tam anlamadim
Herkeste cumleye boyle basliyor. Guzel bi nukte oldu ama android-smile . O zaman merak eden arkadaşlar icin söylüyorum android-smile 1.300 tl dusunuyorum. sahibinden sitesinde 1.500 - 1.600 dan gidiyor. Ben yaninda orjinal bluetooth kulaklikta veriyorum. Ister tek ister cift olarak kullanilabiliyor.
Millet 2.eline okadar para verceğine zaten sıfırını alıyor o fiyata

1200/1400

Senin fiyatta güzel android-smile
1200 e sifir telpali bulursan 2 tane alayim android-smile. Senin yaklasimin ilginc android-smile
benim demem o ki bu telefonu telefon cevirip yazık etmeyelim alındığı günden itibaren silikon kılıf ve ekran koruyucu ile kullanıldı ve en azından sitemizden birine vermiş olayım insan ne aldığını bilsin ben de kime sattığını bileyim sıkıntı çıkarsa 2 sene zaten garantisi var kaldı ki sıkıntısı yok ben mark puanı 28826 tabiki modifiyesiz android-smile
Benim aklımda olur. Soran olursa mutlaka yönlendirme yaparım.
Tmm Mustafam . Gercekten telefoncuya bile versem kurs param cok rahat cikiyor ama bildik birine gitsin isterim
Güncel ilandır.UP
Forumda bu şekilde konuyu üstlere taşımak yasaktır.
Sayfalar: 1 2
Referans Adresler