Androkolik Forum

Tam Görünüm: Uzmanlik sorusu
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
arkadaslar 2 tane s2 var elimizde ve romlar farkli birindeki bir sistem apk sini hangi pro ile yedek alip digerine nasil yukleriz. titanium backup ile olmadi yada ben yapamadim

guncel android-smile
(20-05-2013 14:00)p.o.y.r.a.z Yazılan: [ -> ]arkadaslar 2 tane s2 var elimizde ve romlar farkli birindeki bir sistem apk sini hangi pro ile yedek alip digerine nasil yukleriz. titanium backup ile olmadi yada ben yapamadim

guncel android-smile

Root explorer
tam manasiyla soyle soyleyeyim . root explorer ile nasil yapcam android-smile
Uygulamaların apk dosyasını yedeklemek kolay ama
Uygulamaların datalari ile birlikte tefek alan programa rastlamadım.
Olsa iyi olurdu
aslinda uygulama ile datalari update.zip yapabiliyorum. o nasil olur acaba
Titanium ile olur aslinda
Hem uygulamayı hem de data dosyasını yedek olan uygulama Titanium Backup var ben yaklaşık 4 aydır kullanıyorum bütün oyunlarım uygulamalarım save dosyalarıyla birlikte yedekli
İnternette Pro surumu bulunmakta ve bende kullaniyorum cok kullanisli Titanium BackUp tavsiye ederim :-)
Telefonda root olmasi lazim dikkatli olun iyi gnler
(20-05-2013 16:34)p.o.y.r.a.z Yazılan: [ -> ]tam manasiyla soyle soyleyeyim . root explorer ile nasil yapcam android-smile

Root explorer ile system/app deki istediğiniz apk dosyasını alıp diğer cihazda ki aynı dizine atacaksınız.
(21-05-2013 10:03)androkolik Yazılan: [ -> ]
(20-05-2013 16:34)p.o.y.r.a.z Yazılan: [ -> ]tam manasiyla soyle soyleyeyim . root explorer ile nasil yapcam android-smile

Root explorer ile system/app deki istediğiniz apk dosyasını alıp diğer cihazda ki aynı dizine atacaksınız.
o apk dosyasından birini alıp diger cihazda aynı yere attık diyelim . peki o dosyanın - app icinde -herhangi bir birleşeni varsa , o aldıgımız apk o birleşenide kuracakmı
(21-05-2013 12:15)p.o.y.r.a.z Yazılan: [ -> ]
(21-05-2013 10:03)androkolik Yazılan: [ -> ]

o apk dosyasından birini alıp diger cihazda aynı yere attık diyelim . peki o dosyanın - app icinde -herhangi bir birleşeni varsa , o aldıgımız apk o birleşenide kuracakmı

Apk dosyasına bağlı. Ne atmak istiyorsunuz? Bileşen dediğiniz uygulamanın veri si ise olmaz
Şimdi hocam hatırlarsan ben 4.0.3 rus romundaki browserin diger sürümlerden farklı oldugunu farketmiş ve size demiştim ki bu browseri nasıl alırız. Şimdi o browsere ulastım ama secbrowser.apk var birde secbrowser.odex var .bu odex yazanıda alacak mıyım? ve yine aynı app icinde popup.apk var bunuda alabilecek miyim?
(21-05-2013 13:56)p.o.y.r.a.z Yazılan: [ -> ]Şimdi hocam hatırlarsan ben 4.0.3 rus romundaki browserin diger sürümlerden farklı oldugunu farketmiş ve size demiştim ki bu browseri nasıl alırız. Şimdi o browsere ulastım ama secbrowser.apk var birde secbrowser.odex var .bu odex yazanıda alacak mıyım? ve yine aynı app icinde popup.apk var bunuda alabilecek miyim?

Biribiri ile ne kadar alakalı net bilmiyorum. Ama alakalı gibi duruyor android-smile hepsini alın ve diğer telefonda gerekli yere atın. Telefonu yeniden başlatın. Bu işlemleri yapmadan önce mutlaka cwm den backup alın mutlaka. Geri dönüş kolay olsun.
Referans Adresler