Androkolik Forum

Tam Görünüm: PC'Me Format Atcam Bi BAKSANIZ?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Pcye format atcam windows 8 mi kurayım windows 7mi oyun ve internette gezinmek için laptopa
donanımı güçlüyse win7 kur güçsüzse xp kur
(18-04-2013 14:24)manamana Yazılan: [ -> ]donanımı güçlüyse win7 kur güçsüzse xp kur
xp kurulmuyor donanım 6 gb ram i7 3770k 4 gb ekran kartı zotac 256 bit yeterince iyidir xp kurulmuyor çünkü anakarttan kitlenmiş
tamam win7 kur o zaman
Windows 8 kur
Win 7'de olan her şey + daha yüksek kopyalama/yazma hızı var.
Daha stabil androidwink
(18-04-2013 14:43)ibrahemtr Yazılan: [ -> ]Windows 8 kur
Win 7'de olan her şey + daha yüksek kopyalama/yazma hızı var.
Daha stabil androidwink
Zaten şimdi w8de kullandığım programları açmıyor ve metrodan bıktım
MXP kur bence yada bir göz at.
Windows 7den daha hızlı.
Zaten temalar aero efektleri her şeyi bar perfect bit şey olmuş Big Grin

Buradan:
http://www.kullan.net/program_indir/2210...rum-3.html
O manzaralı xp kalmadı artık bunlar var. Big Grin

Benim 2 sorum olacak
1. windows 8 türkçe mi nereden indirdin?
2. Crack nasıl yaptın ?
Bende win8 kullanıyorum ve şimdiye kadar win7 de açıp bunda açmadığı yok hatta win7 'de açmayıp 8'de açılan prog. bile var. Bence o yönden kötülemek yanlış ama Metro temadan sıkıldım dersen win7 Ultimate filan kur.
(18-04-2013 15:40)Requiem™ Yazılan: [ -> ]Bende win8 kullanıyorum ve şimdiye kadar win7 de açıp bunda açmadığı yok hatta win7 'de açmayıp 8'de açılan prog. bile var. Bence o yönden kötülemek yanlış ama Metro temadan sıkıldım dersen win7 Ultimate filan kur.

Simdi oyle yapiyorum zaten kurulum bitmek uzere
Windows 8 in en önemli + larında birisi microsoft visual studio da windows store uygulamaları yazabiliyorsun.
bende işimden dolayı geçmek zorunda kaldım laptopun garantisi bitmediği için illegal yola da başvuramadım yükseltme pakedi satın aldım . inşallah senin makinanın garantisi bitmiştir.
Referans Adresler