Androkolik Forum

Tam Görünüm: Maxi Plus 5 (T21) root eden, edebilen ?
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Var mıdır yöntemi ? Ayrıca bu icat ZTE 'nin hangi modeli bilen var mı ? Şimdiden teşekkürler.
ZTE'nin blade 2 modeli fakat root olayını biraz askıya alman gerekecek şuan için bir çözüm yolu yok gibi görünüyor..
Pc gecersem paylasicam beklemede kal androidwink
Bekliyorum teşekkürler.

(08-09-2012 02:11)asd Yazılan: [ -> ]ZTE'nin blade 2 modeli fakat root olayını biraz askıya alman gerekecek şuan için bir çözüm yolu yok gibi görünüyor..
google dan arattım blade 2 modeline hiç benzemiyor. başka bi yerde daha okumuştum fakat, bu değil bence. zte nin modelini öğrenirsem, ona uygun bi kernel bulup root'layabilirim diye düşünüyorum.
Görüntü olarak benziyor. Özellik olarakta aynı belki bir kaç ufak farklılık gösterebilir.
Pc gecemiyorun google tek tikla root yaz cikar. indirdiktenden sonra usb kabloyla pc ve tel e bagla Root yaziyor sol da yesil renkte tikla 10 15 dk bekle . Tabi olmayada bilir ama denemekten zarar cikmaz

Reklam gibi olcak ama oraya uye deilim yanlis anlamayin su asagidaki aitwde nasil yapilacag i yaziyor mobil oldugum icin paylasamadim

http://motomodtr.forumcommunity.net/?t=49840989
denemekten brick olabilir telefon diye korkuyorum. galaxy s2 mi denize dusurmek suretiyle kaybettim, bunu da boyle denenmemis bi yontemle kaybetmek istemem (:
Telefona uyumsuz rom atarsan brick olur sen bilorsin bende rootlamadim daha
Kendi soruma cevap vereyim hemen (: bu işin en kolay yöntemi unlockroot diye bi program. www.unlockroot.com dan indirin, telefonunuzu açıkken, normal bir şekilde bilgisayara bağlayın, usb debugging mode açık olucak tabi, sonra programda root düymesine tıklayın, telefonu 5-10 saniyede root'lar. Aynı şekilde unroot düğmesini kullanarak başladığınız yere dönebilirsiniz. CWM yüklemek zorunda değilsiniz, kernel'i de değiştirmiyor. Stock kernel kaldığı için cihaz wipe edildiğinde kilitlenip kalmıyor, ya da vesaire vesaire.. Saygılar.
(22-02-2013 21:15)man7yak Yazılan: [ -> ]Kendi soruma cevap vereyim hemen (: bu işin en kolay yöntemi unlockroot diye bi program. www.unlockroot.com dan indirin, telefonunuzu açıkken, normal bir şekilde bilgisayara bağlayın, usb debugging mode açık olucak tabi, sonra programda root düymesine tıklayın, telefonu 5-10 saniyede root'lar. Aynı şekilde unroot düğmesini kullanarak başladığınız yere dönebilirsiniz. CWM yüklemek zorunda değilsiniz, kernel'i de değiştirmiyor. Stock kernel kaldığı için cihaz wipe edildiğinde kilitlenip kalmıyor, ya da vesaire vesaire.. Saygılar.
Eline sağlık...
(22-02-2013 21:15)man7yak Yazılan: [ -> ]Kendi soruma cevap vereyim hemen (: bu işin en kolay yöntemi unlockroot diye bi program. www.unlockroot.com dan indirin, telefonunuzu açıkken, normal bir şekilde bilgisayara bağlayın, usb debugging mode açık olucak tabi, sonra programda root düymesine tıklayın, telefonu 5-10 saniyede root'lar. Aynı şekilde unroot düğmesini kullanarak başladığınız yere dönebilirsiniz. CWM yüklemek zorunda değilsiniz, kernel'i de değiştirmiyor. Stock kernel kaldığı için cihaz wipe edildiğinde kilitlenip kalmıyor, ya da vesaire vesaire.. Saygılar.,
Arkadaşım ben unlockroot programını denedim. Telefonu rootlamak ve Link2SD programıyla turkcell uygulamalarını kaldırıp rahatlatmak için ama program bağlı cihaz bulunamadı hatası veriyor. USB Debugged etkin ama nasıl yapabiliriz bunu ?
Güncellemeden sonra program işe yaramaz oldu. Root 'da gitti. Ben yine uğrşıyorum, buradan haber vericem.
Referans Adresler