Androkolik Forum

Tam Görünüm: Film izleme programı
Şu anda Hafif Görüntüleme modundasınız. Siteyi normal görüntülemek için, Buraya Tıklayın
Merhaba arkadaşlar HD film izleyebilecegim fakat ayrı player da (MX player) gibi acabilecegim tavsiye edeceğiniz program varmı teşekkürler
dizicu yu kullanabilirsin. cuyazilim.com adresinden indirebilirsin

vaterfa'nın i8160'ından gönderildi.
(21-01-2015 23:27)vaterfa Yazılan: [ -> ]dizicu yu kullanabilirsin. cuyazilim.com adresinden indirebilirsin

Çok fazla film sitesi var hocam denedim fakat film araması sorunlu bir de siteler açılmıyor bazen çok sağol
arama yaparken sorunlar oluyormus aynem cuyazilim.com dan indir bi dene belki guncellenmistir

(21-01-2015 23:41)vaterfa Yazılan: [ -> ]arama yaparken sorunlar oluyormus aynem cuyazilim.com dan indir bi dene belki guncellenmistir

@vaterfa o dizi uygulamasi diye biliyorum?

Emir'in Ace'sinden gönderildi.
(21-01-2015 23:48)senemir Yazılan: [ -> ]
(21-01-2015 23:41)vaterfa Yazılan: [ -> ]arama yaparken sorunlar oluyormus aynem cuyazilim.com dan indir bi dene belki guncellenmistir

@vaterfa o dizi uygulamasi diye biliyorum?

Yok hocam film siteleri de var
Ha tamam o zaman Big Grin

(21-01-2015 22:24)johangielen Yazılan: [ -> ]Merhaba arkadaşlar HD film izleyebilecegim fakat ayrı player da (MX player) gibi acabilecegim tavsiye edeceğiniz program varmı teşekkürler
Arkadaşım merhaba

Sorunu gördüm cevap yazmak için üye oldum
Film izlemek için bir önerim var popcorntime diye bir uygulama buyrun link https://get.popcorntime.io/android/0.1.2...-0.1.2.apk
Doya doya kullanın
ya apk yollamışsınız ama s3 mini mod lu olduğu için bi sıkıntı cıktı heralde. yükleme hata veriyor
Valla bendede calismadi hata veriyor acaba armv7 mi uygulama?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Evet armv7 uygulamasi. İsminde yaziyor armeabi-v7a diye.

Evet arkadaşlar çözüm önerisi olan var mı???
(04-02-2015 18:23)Emril Yazılan: [ -> ]Evet arkadaşlar çözüm önerisi olan var mı???

Zip yap o sekilde yuklenir belki.

zip şeklinde de denedim. direk sdcard üzerinden sistem kurar gibi zip kodu şeklinde kurmayı denedim ama olmadı.

Başka?
Referans Adresler